Buse Çocuk Akademisi

Hakkımızda

NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İÇİN KALİTELİ BİR OKUL...

Okul öncesi ve ilkokul olarak Ankara’nın öncü ve lider kuruluşu Buse Eğitim kurumları; eğitim ve kültür faaliyetleri, zengin branş dersleri, spor aktiviteleri ve sayısız atölye etkinlikleri ile öğrencilerini hem ilkokula hem de hayata hazırlıyor…


VİZYONUMUZ

1999’dan bu yana eğitimde özveri ve kararlılıkla büyüttüğümüz tecrübemiz ve dayandığımız değerlerden aldığımız güçle; geleceği bu günden görebilen lider çocuklar yetiştiren saygın ve yenilikçi bir kurum olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Buse Eğitim Kurumları’nın öncelikli hedefi; temel insani değerleri benimsemiş, akademik kariyerleri ve bilgi birikimleri ile yarınlara katkı sağlayacak, milli ve manevi mirasını evrensele taşıyacak bireyler yetiştirmektir. Geleceğimizin yüzü aydınlık, yolu aydınlık gençlerini yetiştirmekteki ana prensip; çocuklarımızın inançlı, yüksek ahlak sahibi, akademik alanda sürekli gelişmeyi bir yaşam biçimi olarak algılayan; bilimsel düşünme ve çalışma biçimini benimsemiş görev ve sorumluluk bilincine sahip bireyler olarak hayata hazırlanmasıdır. Sağlam nesillerden sağlam milletler, sağlam milletlerden sağlam medeniyetler meydana gelir. Buse Eğitim Kurumları olarak temiz bir nesil için açtığımız bu yolda, üretkenliği ve proaktif düşünceyi destekleyen bir ortam oluşturmak ve bunu sürekli kılacak kültürü yerleştirerek, bilgiyi paylaşan ve öğrenmeyi destekleyen bir yaklaşım esastır.